Vítejte můžete se přihlásit nebo registrovat.

Obchodní podmínky

Ceny a platnost nabídky:

Veškeré ceny platí do odvolání nebo vyprodání zásob (včetně cen akčních).

Pokud máte zboží objednané, zaplatíte cenu, za kterou jste ho objednali.

Pokud je zboží skladem, dostává zákazník balík hned druhý den po odeslání objednávky. Z důvodu velkého zájmu o zboží může dojít k vyprodání některých produktů. E-mailem vám bude sdělena informace o chybějícím zboží. V tomto případě přijměte naši omluvu.

Záruka vrácení peněz:

Pokud vyberete výrobek, který vám nevyhovuje, můžete jej vrátit do 14 dnů od doručení bez udání důvodu. Zboží zasílejte s paragonem poštou na adresu uvedenou v Kontaktech.

Zboží musí být neporušené. Neposílejte balík na dobírku, nebude vyzvednut! Pošlete ho obyčejným balíkem! Pojistěte ho na odpovídající částku pro případ ztracení při přepravě. Příslušnou částku zašleme na váš účet do 10 pracovních dnů od data přijetí vráceného zboží.

Adresa pro vrácení zboží:

HKSTAVIM s.r.o.

Tř. E. Beneše 1429

500 12 Hradec Králové

 

Výměna zboží:

V případě, že jste obdrželi výrobek, který vám nevyhovuje svou velikostí nebo střihem, zašleme jinou vámi vybranou velikost nebo jiný výrobek, který si z naší nabídky vyberete ve stejné nebo vyšší ceně. Účtováno vám bude jen poštovné a případný rozdíl ceny. Není možné vybrat si na výměnu pouze zboží levnější a žádat vrácení rozdílu ceny. Děkujeme.

V případě, že žádáte o výměnu zboží nebo vrácení peněz, zašlete nám výrobek nepoškozený, nejlépe v původním obalu spolu s paragonem. Při zasílání výrobků zpět zvolte prosím vhodný obal, aby při přepravě nebyl výrobek poškozen nebo pomačkán. Pojistěte zásilku na odpovídající hodnotu.

Objednané zboží si zkoušejte na spodní prádlo.

Záruka a reklamace:

Záruka začíná běžet dnem převzetí výrobku spotřebitelem. Na zboží je poskytována záruka 24 měsíců stejně jako v kamenném obchodě. Prodejce odpovídá za všechny vady výrobku, které má zboží při převzetí kupujícím nebo které se objeví v průběhu záruční doby. Nevztahuje se pak na vady způsobené nešetrným či nevhodným zacházením nebo mechanickým poškozením. Při praní a čištění prádla respektujte prací symboly uvedené výrobcem na etiketě.

Reklamaci je možné uplatnit poštou i osobně. Vždy je třeba připojit popis vady, kopii kupního dokladu (dodacího listu) a kontakt na vás. Každou reklamaci vyřizujeme bez zbytečného odkladu a o jejím průběhu bude zákazník vyrozuměn. Drobná změna dezénu je vyhrazena.

Ochrana osobních údajů:

Veškeré osobní údaje, které jsou nám svěřené, nebudou bez vašeho souhlasu poskytnuty třetím osobám ani jiným subjektům. Kdykoliv můžete požádat o jejich změnu či vymazání e-mailem. Své údaje můžete také měnit po přihlášení se v sekci Změna údajů.

Zrušení objednávky:

Objednávku můžete stornovat e-mailem či telefonicky. Stačí uvést číslo objednávky a kontaktní údaj na vás.

 

Dotazy:

Když budete mít nějaký dotaz ohledně sortimentu, nezapomeňte napsat svůj e-mail, abychom vám mohli odpovědět.

×

×

×

×

×

×

×