Vítejte můžete se přihlásit nebo registrovat.

Zeštíhlující košilky a korzety

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
SPECIÁLNÍ FITNESS HUBNOUCÍ LEGÍNY SHAPERS NEOTEX
SPECIÁLNÍ FITNESS HUBNOUCÍ LEGÍNY SHAPERS NEOTEX Kompletní specifikace Představujeme vám výjimečnou pomůcku při spalování přebytečných kil. Věděli jste, že pocením spaluteje kalorie? Pocení tedy můžete využít ve svůj prospěch a zhubnout rychleji..
460,00 Kč 990,00 Kč
SPECIÁLNÍ FITNESS HUBNOUCÍ PÁS SHAPERS NEOTEX
Propoťte se k nejlepší postavě, jakou jste kdy měli ! Pokud chcete zhubnout, aniž byste se museli věnovat intenzivnímu cvičení, máme pro vás snadnější řešení! Jak vlastně fungují ? Hot Shapers zvyšují teplotu telesného jádra během cvičení, s..
240,00 Kč 480,00 Kč
ZEŠTÍHLUJÍCÍ 3D KORZET SLIM BODY
3D bezešvý liftingový korzet s trojí silou stažení je vyroben tak, aby modeloval krásnou a sexy postavu. Perfektně stahuje problémové časti těla, jako jsou hýždě, boky, bříško. Zvedá prsa a navíc výborně drží vzpřímenou a rovnou páteř. Zajišťuje poho..
345,00 Kč 1 150,00 Kč
Značka: G and N
Bezešvá zeštíhlující TERMO košilka G&N extra prodloužená dodává sebedůvěru a umožní vám cítit se žensky a sexy. Je vyrobena z příjemného mikrovlákna. Tento materiál je jemný a zároveň pevný a pružný. Vyznačuje se vysokou prodyšností, odv..
299,00 Kč 997,00 Kč
Zeštíhlující bezešvá TERMO košilka G&N prodloužená 2 - bílá
Značka: G and N
Bezešvá zeštíhlující TERMO košilka G&N extra prodloužená dodává sebedůvěru a pocit cítit se žensky a sexy. Je vyrobena z příjemného mikrovlákna. Tento materiál je jemný a zároveň pevný a pružný. Nová technologie tohoto materiálu se ..
299,00 Kč 997,00 Kč

×

×

×

×

×

×

×